הרצאות וירטואליות

image

לקבלת הצעה להעברת הרצאה לחצו כאן.

 

חכמת ההמונים – הרצאה וירטואלית חדשה מאולפן מקצועי

האם ניתן לשדרג את המוח שלנו? הרצאת זום אינטראקטיבית מעוררת השראה על אינטיליגנציה, קבלת החלטות והגשמת חלומות בעידן הדיגיטלי.

הרצאה זו חושפת את התחום המרתק של חכמת ההמונים ומסבירה כיצד ניתן לעשות שימוש ברשתות חברתיות ובחכמת ההמונים במטרה לשדרג את היכולת שלנו לחשוב ולקבל החלטות.

להורדת דף מידע לחצו כאן

למידע לגבי ביצוע ניסוי חכמת המונים תוך כדי ההרצאה לחצו כאן

 

הרצאות וסדנאות נוספות:

סדנת אומן – סודות ההצגה בזום. להורדת דף מידע לחצו כאן.

כולם טוענים שנמאס כבר מזום, אבל נדמה שהוא ילווה אותנו עוד תקופה ארוכה. המצגות כפי שהתרגלנו אליהם לפני תקופת קורונה לא עובדות במפגשים וירטואליים. העולם השתנה וגם הדרך שבה אנחנו נדרשים להציג בפגישות, לתקשר ולהרצות. הגיע הזמן להתעדכן. הסדנה מלמדת את העקרונות הבסיסיים כמו כיצד לקצר ולהתאים את המסר לזום, שליטה במיקרופונים של המשתתפים, יצירת אינטראקציה בסיסית, סאונד ובחירת מצלמה. כמו גם נושאים מתקדמים יותר, שכל אחד יכול לעשות, כמו שדרוג ציוד הצילום (מיקרופון מקצועי, תאורה, מצלמת SLR), דרכים חדשות לאינטראקציה, בחירה וסידור רקע מתאים, חלוקה לחדרים (Breakout Rooms), מה אפשר ללמוד משדרני טלוויזיה, שימוש נכון יותר בסרטוני וידאו ועוד.

שיווק בעידן הדיגיטלי בתקופת קורונה. עולם השיווק והפרסום נמצא בעיצומה של מהפיכה שנוצרה ממשבר הקורונה, סגירת עסקים ומעבר לרכישות דרך האינטרנט. ההרצאה/סדנא מציגה את העקרונות המרכזיים של שיווק בעידן הנוכחי וחושפת את הטרנדים והמגמות החדשות בתחום.

 

 

 

בנימה אישית:

מחקרים רבים מצאו שהפחד הנפוץ ביותר של בני אדם הוא הפחד לעמוד מול קהל ולהרצות (מוות במקום השני ופחד מעכבישים במקום השלישי).

עבורי הרצאות הם מקור אנרגיה, מקום שבו אני מקבל הרבה יותר מאשר נותן.

נפלה בחלקי הזכות להרצות במאות רבות של אירועים, החל מקורסים לקבוצות קטנות וכלה באירועי ענק בפני קהל של אלפים רבים. הדבר המשותף לכל הקהלים הוא הצמא לשמוע סיפורים טובים. סיפורים שנותנים השראה ומציגים רעיון חדשני ומעניין.

 

מהתקשורת:

כתבה בישראל היום, כתבה באולפן שישיכתבה ב-TheMarkerצינור לילהראיון עם אילנה דיין בגלי צה”ל.

 

להזמנת הרצאה לחצו כאן.

לבקשת הרצאה ללא תשלום עבור ארגונים ללא מטרות רווח לחצו כאן (לפני כן, אנא קראו את הפוסט לגבי הייעוד שלי)