הרצאות

image

לקבלת הצעה להעברת הרצאה לחצו כאן.

 

חכמת ההמונים

האם ניתן לשדרג את המוח שלנו? הרצאה מעוררת השראה על אינטיליגנציה, קבלת החלטות והגשמת חלומות בעידן הדיגיטלי.

הרצאה זו חושפת את התחום המרתק של חכמת ההמונים ומסבירה כיצד ניתן לעשות שימוש ברשתות חברתיות ובחכמת ההמונים במטרה לשדרג את היכולת שלנו לחשוב ולקבל החלטות.

להורדת דף מידע לחצו כאן

למידע לגבי ביצוע ניסוי חכמת המונים תוך כדי ההרצאה לחצו כאן

 

הרצאות וסדנאות נוספות:

Talk like TED הרצאה וסדנא בנושא העברת מסרים ופרזנטציות. הסדנא כוללת כלים להעברת מסרים אפקטיבים בתוך ומחוץ לארגון. בסדנא מתבצע תרגול וניתנים כלים הניתנים למרצי TED בתהליך ההכנה שהם עוברים לקראת העברת הרצאה בכנס TED היוקרתי.

מיתוג אישי באמצעות רשתות חברתיות הרשתות החברתיות מאפשרות לכל לעשות Networking דיגיטלי ולהעצים את המותג האישי שלו. הגישה המיידית לכמות גדולה של אנשים באמצעות פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ובלוגים מאפשרת Networking אפקטיבי בקנה מידה גדול. ההרצאה מציגה כיצד ניתן לעשות שימוש במדיה החברתית ככלי ל-Networking ומיתוג אישי. בנוסף, היא מציגה את הערך שיש למדיה חברתית ככלי לתקשורת בלתי פורמאלית בתוך הארגון.

שיווק דיגיטלי  עולם השיווק והפרסום נמצא בעיצומה של מהפיכה שנוצרה כתוצאה מהשימוש הגובר באינטרנט וברשתות החברתיות. ההרצאה/סדנא מציגה את העקרונות המרכזיים של שיווק בעידן הדיגיטלי וחושפת את הטרנדים והמגמות החדשות בתחום.

 

 

 

בנימה אישית:

מחקרים רבים מצאו שהפחד הנפוץ ביותר של בני אדם הוא הפחד לעמוד מול קהל ולהרצות (מוות במקום השני ופחד מעכבישים במקום השלישי).

עבורי הרצאות הם מקור אנרגיה, מקום שבו אני מקבל הרבה יותר מאשר נותן.

נפלה בחלקי הזכות להרצות במאות רבות של אירועים, החל מקורסים לקבוצות קטנות וכלה באירועי ענק בפני קהל של אלפים רבים. הדבר המשותף לכל הקהלים הוא הצמא לשמוע סיפורים טובים. סיפורים שנותנים השראה ומציגים רעיון חדשני ומעניין.

 

מהתקשורת:

כתבה בישראל היום, כתבה באולפן שישיכתבה ב-TheMarkerצינור לילהראיון עם אילנה דיין בגלי צה”ל.

 

להזמנת הרצאה לחצו כאן.

לבקשת הרצאה ללא תשלום עבור ארגונים ללא מטרות רווח לחצו כאן (לפני כן, אנא קראו את הפוסט לגבי הייעוד שלי)