משרת תקשורת דיגיטלית ב-013Netvision

נכתב בתאריך 30/6/2010 בשעה 7:50 מאת ליאור

בהמשך לפוסט שכתבתי, כיצד לגייס מנהל שיווק לתחום המדיה החברתית, אני לומד שבתקופה האחרונה כל הארגונים הגדולים גייסו או מגייסים אנשי שיווק להובלת התחום.

בחלק מהארגונים, כמו בקוקה קולה, מנהלי השיווק עצמם הופעים להיות אלה שמובילים את פעילות הדיגיטל. בחלק אחר מהארגונים מתחילים דווקא במישהו שמוביל את התחום ועובד מול צוות השיווק כמי שתומך בהם בכל התחום הדיגיטל.

כך או כך, כמעט כל הארגונים שאני מכיר נמצאים בתהליך מואץ של העצמת הפעילות בתחום הדיגיטל.

מכיוון שאני מקבל המון פניות של אנשים שמחפשים הזדמנויות תעסוקה בתחום, החלטתי לשתף מידי פעם בבלוג הצעות מעניינות שמגיעות אלי…

הפעם מדובר ב-013Netvision שמייגסים מנהל/ת תקשורת דיגיטלית… מכיוון שמדובר בחברת אינטרנט וכזאת שעושה פעילויות מאוד יצירתיות בתחום, אני חושב שבהחלט מדובר בהזדמנות יפה.

למיטב הבנתי מדובר בתפקיד מדליק אבל לא בכיר ולכן תהיה עדיפות דווקא לאנשים עם ניצוץ ופוטנציאל לצמוח פחות מאשר בכירים בעלי ניסיון רב.

אז הנה המייל של מיכל שמתאר את המשרה. אם אתם מתאימים, אתם מוזמנים לפנות אליה ישירות.

.

image

 • "תפקיד מדליק אבל לא בכיר ולכן תהיה עדיפות דווקא לאנשים עם ניצוץ ופוטנציאל לצמוח פחות מאשר בכירים בעלי ניסיון רב".

  במילים אחרות: "הרבה שעות, חרא של תנאים"

  (-;

 • ליאור

  ישי,
  אם אתה בכיר ומנוסה, אני מניח שזה לא מתאים. אבל יש הרבה אנשים טובים ומנוסים שרוצים לצבור ניסיון בחברה טובה. תנאים זה דבר יחסי…

 • אין לי מושג לגבי התנאים ב-013, אבל יש לי הרגשה שלא יבקשו ממנהל התקשורת הדיגיטלית לעשות ספונג'ה בחוות שרתים בסוף כל יום.

  אני אוחז בתפקיד דומה באחת מחברות האשראי ולמי שמחובר חזק לעולם השיווק הדיגיטלי משרה כזו היא באמת כיף. יש פחות זמן להפציץ את פיד הטוויטר האישי בעדכוני פורסקוור על בתי קפה, אבל לומדים המון.

 • ליאור

  אני שמח על התגובה שלך… ומסכים שמדובר בתפקיד כיפי, מעניין ומאתגר.

 • הדס אריאל

  זה עוד רלוונטי?
  🙂