עדכון לקראת השקת המוח המשותף

נכתב בתאריך 3/8/2015 בשעה 11:31 מאת ליאור

Cover 3Dלידת הילדים שלי זאת אחת החוויות הנפלאות שחוויתי אי פעם. תהליך מרגש וכואב (לבת זוגי כמובן אבל אני מודה שהרגשתי לא מעט מהכאב שהיא הרגישה).

גם הוצאת ספר זה סוג של לידה. הריון ארוך (שלוש שנים), רגע אחד מיוחד שבו הספר מודפס, ציפייה לעבר הלא נודע (האם הספר יצליח? איך הוא ישפיע אם בכלל על אנשים ועלי?), שמחה גדולה וחגיגות בעת ההשקה וכו'.

בימים האלה הספר נמצא נמצא בהדפסה ועוד ימים ספורים הוא אמור להיות מוכן. אתם מוזמנים להוריד את שני הפרקים הראשונים בקישור הזה.

אז נכון שכבר זכיתי להוציא אותו לאור בארה"ב (למי שלא קרא, הנה לינק לחוויות שעברתי) ולאחרונה גם בהולנד, אבל אין כמו בארץ.

כאן החברים הטובים שלי, המשפחה שלי, קולגות וכמובן רבים מאלה שלקחו חלק בכתיבת הספר.

לכן אני מתרגש מאוד מההשקה.

יחד עם ההתרגשות יש גם לא מעט סיוטים: אולי אנשים יתאכזבו מהתוצאה, אולי אף אחד בתקשורת לא יגלה עניין ולכן הספר לא יזכה לחשיפה ולמכירות.

מי שמכיר אותי יודע שאני פחדן לא קטן. לפני הרצאות אני עדיין מתרגש ומפחד. כך גם אני מרגיש לקראת הוצאת הספר.

תוסיפו לכך את העובדה שאני אהיה בארה"ב כשהספר יהיה מוכן ויש סיכוי שהוא אפילו יהיה בחנויות לפני שאני אמשש עותק שלו באופן אישי. אוף.

הספר יצא לאור גם במהדורה דיגיטלית וקולית שאני הקראתי (אחרי ארבעה ימים של הקראה נשארתי בלי קול).

יש גם אירוע השקה לספר. אבל אני חייב להתחיל בהתנצלות.  כל הכרטיסים לאירוע נחטפו תוך חצי שעה (יש מקום ל-250 משתתפים ונרשמו 400). לכן אני פועל על מנת שיהיה שידור חי של האירוע ותוכלו לצפות בו באיכות HD! אז סמנו לכם ביומן את ה-7 בספטמבר בין השעות 20:00-21:30.

באירוע הרצאות קצרות בסגנון TED של אנשים שהשפיעו עלי לאורך השנים. בין המרצים יהיו האמן חנוך פיבן, היוצר והשחקן הראשי בסדרה "פאודה" ליאור רז, מאמנת המרצים ב-TED העולמי אביגייל טננבאום, יוצר הלהיטים של המדינה, דורון מדלי, חברי הטוב שמוכר לחלקכם מהוידאו שבו הוא אומר "אין שום סיכוי שתרצה ב-TED", יוסי תאגורי, בת זוגי איילה צורף בהרצאה מרתקת על כלכלה שיתופית. ובסוף גם הרצאה קצרה שלי על הספר.

אה כן, תהיה גם הופעת אורח משעשעת על הבמה של הבן שלי בן ה-4, אסף צורף !

תודה רבה לאלפים שלקחו חלק בכתיבת הספר. זה לא רק הספר הראשון שנכתב ע"י חכמת המונים, אפילו המחיר שלו, 68 ש"ח, הוא הממוצע של כל המחירים שאנשים חשבו שהוא צריך לעלות 🙂

אז אני מאחל לכולנו חדשות טובות וקיץ שפוי (אני מדמיין או שאמרו שיש סיכוי לגשם?).

ליאור

נ.ב. ברוח חכמת ההמונים, אם מישהו רוצה להציע עזרה באירוע ההשקה, אתם מוזמנים לפנות אלי