יש מצב לאופטימיות

נכתב בתאריך 8/4/2020 בשעה 7:33 מאת ליאור

 

בתחילת השנה שעברה הקמתי את מיזם יש מצב במטרה ליצור מפנה חיובי בחייהם של בני נוער בסיכוי. מהר מאוד שילבנו כוחות עם משרד החינוך, רשת אורט וגופים נוספים. נבחרת המרצים שלנו הגיעה למאות כיתות כולל פנימיות ואף כלא אופק לבני נוער.
 
מגפת הקורונה חייבה גם אותנו לחשב מסלול מחדש. המשבר יצר עבורנו הזדמנות יוצאת מהכלל. במקום להגיע כל פעם לכיתה אחת, למה שלא נגיע לכל הכיתות יחד בלייב? במקום רק להכריח תלמידים לעשות מטלות של למידה מרחוק, למה שלא נזמין אותם לפגישה עם אנשים מעוררי השראה שהם מעריצים?
 
בשבוע שעבר נטע ברזילי הגיע למפגש עם התלמידים. בלי איפור ובלי לק אבל עם המון כנות ופגיעות. היא סיפרה על הקשיים שהיו לה בתקופת בית הספר, החבר שהתבייש בה, למה עזבה את הבית בגיל 18, כיצד בחרה להפסיק לשנוא את עצמה ושיתפה בחוויות הכי מרגשות שהיו לה בחיים. ממליץ בחום צפייה משפחתית בחג יחד עם הילדים.
 
המפגש הבא עם תלמידים יתקיים בחוה"מ פסח בהשתתפות השחקן הראשי ויוצר פאודה, ליאור רז. אם אתם מכירים מורים/מנהלי בתי ספר, תעבירו להם את המייל הזה ובקשו מהם להירשם בקישור הזה (לאנשי חינוך בלבד).
 

אני מזמים אתכם לצפות במפגשים נוספים באתר יש מצב http://yeshmatsav.org
 
מוזר לאחל חג "שמח" בנסיבות התקופה הזאת. אבל בכל זאת, אני מאחל לך בריאות ברמה האישית, המשפחתית ולכולנו ברמה הלאומית. שנעבור את התקופה הזאת ונצא מבידוד לחירות מחוזקים. חכמת ההמונים נדרשת עכשיו יותר מאשר תמיד. יחד אנחנו חזקים יותר מאשר בנפרד.