המוח המשותף – הספר

Cover 3D 

ניתן לרכוש את הספר במקומות הבאים:

 

חנויות הספרים (סטימצקי, צומת ספרים ועוד)

הזמנה דרך האינטרנט ומשלוח בדואר – לינק 

גרסה דיגיטלית להורדה – לינק 

גרסת אודיו להורדה בהקראתי – לינק 

המהדורה האנגלית ב-Amazon.

 

download button

 

 

שערו בנפשכם כיצד היו נראים חייכם אם בכל שלב מעבר או נקודת מפנה היה עומד לצדכם המומחה הטוב בעולם, ומדריך אתכם צעד אחר צעד בבחירות שיעצבו את חייכם. עידן השיתוף החברתי מאפשר לכם בדיוק את זה: גישה קבועה ובלתי מוגבלת אל אוצר אינסופי ורב ערך של ידע וניסיון אנושי, שיכולה לשפר תהליכי קבלת החלטות ולמנוע סיכונים מיותרים כמעט בכל תחום.

 

הספר מציג טכניקה חדשה ורבת עוצמה הנקראת שיתוף חשיבה. שיטה המבוססת על חוכמת ההמונים ועושה שימוש באינטרנט וברשתות חברתיות. שיתוף חשיבה יכול לקדם אותנו אל עבר משרה נחשקת, להציג בפנינו את אהבת חיינו, לסייע לנו לתכנן טיול או בילוי, לחסוך כסף ולמנוע מאיתנו החלטות כלכליות פזיזות, ואפילו להציל את חיי ילדינו, בלי הגזמה. הדבר משול לשימוש באלפי מעבדי מחשבים ומאות מאגרי מידע המחוברים ביניהם ברשת לצרכי חשיבה.  

 

המוח המשותף הוא הספר הראשון שנכתב בעזרתם של אנשים רבים וברוח חוכמת ההמונים. הוא מבטא רעיונות, מחשבות ודוגמאות שתרמו אלפי האנשים שהקיפו את המחבר לאורך כל תהליך המחקר והכתיבה, כולל בבחירת שם הספר ועיצוב הכריכה. הוא ידידותי גם למי שנרתע מטכנולוגיה, וילמד אתכם כיצד לבנות ולנהל מערכות יחסים דיגיטליות עם שותפי-מחשבה רבים, שיסייעו לכם להתקדם בעבודה, להרוויח כסף ולשפר את חייכם.